sobota 26. dubna 2008

Něco jiného na krk


Nějak si nemůžu pomoct a pořád mi chodí na mysl nějaké menší nápady na něco z korálků. Tentokrát jsem je spojila s kouskem látky a myslím a že hotový výrobek, ačkoli první dojem vás nutí myslet na pejsky a jejich obojky, není vůbec špatný. Možná to bude chtít jen trošku se odpoutat od svých předsudků. Když si náhrdelník sladíte ještě se zbytkem šatníku, je to hned něco jiného. Více na Moje rodina.

Pokud se vám nechce něco podobného vyrábět, můžete si to i koupit. Náhrdelník je stejně jako i jiné věci nejen ode mne k mání na Fler.cz. Musím se přiznat, že jsem v tomto rozmanitém virtuálním obchůdku i sama už nakoupila. Moc mne zaujaly šperky dělané technikou tiffany a od designérky stejného jména jsem si nechala udělat prstýnek na míru. Je to trochu něco jiného než běžně nosím, ale je krásný a i můj muž to velmi ocenil. A tak to má být.
Tu úžasnou červenobílou látku jsem objevila v normálním obchodě a ještě k tomu se slevou. Takže jsem vzala, co měli a kromě tašky z ní budou závěsy do nového domu....jednou.

1 komentář:

Šperky Swarovski řekl(a)...

Zaujal mě váš nápad kombinace korálek a látky. Myslím si, že jde díky tomu vytvořit opravdu elegantní šperk. Já jsem zatím zkoušela jen pracovat se šperky Swarovski, takže vidím, že mám co dohánět.