středa 27. srpna 2008

Drawing Room Home Decor

Nastal ten den, na který jsem se moc těšila a na který byste se těšili taky, kdybyste o něm věděli. To už by ale nebylo ono. A tak mi dovolte, abych vám představila pár skvělých novinek, které mne zaměstnávaly v minulých týdnech.
Po nákupu několika skvělých nových látek jsem se rozhodla, že je čas zkusit kromě tašek šít taky něco jiného a pojmout to malinko komplexněji. Ke tvoření jsem si vybrala kolekci Drawing Room, která k vymýšlení vysloveně vybízí. A jelikož je bavlněný satén, ze kterého látky jsou, materiál pevnější a odolnější než běžná dekorační bavlna, nabídlo se mi vytvořit pár věciček do interiéru.
Vrhla jsem se tedy do návrhů a šití několika druhů polštářů, které jsou vhodné nejen jako dekorace, ale také jako společník během vašich chvilek odpočinku. Mám za to, že pěkné věci mají být zároveň praktické k užívání i údržbě.
Jak sami vidíte, také prezentaci nového zboží jsem pojala nově. Jsem moc vděčná těm, kteří se zapojili do spolupráce se mnou a kteří mi pomohli moje nápady realizovat.
Modelka si nepřeje být jmenována, a tak to budeme respektovat. Každopádně jí to slušelo a focení ji docela šlo. Možná nebyla určitě nejšťastnější, že středem zájmu jsou věci kolem ní a ne ona, ale je pravda, že bez ní, by ty věci neměly tolik života. Souhlasíte?
Autora některých fotografií vám však ráda představím. Jmenuje se Jirka Philipp a vlastně je to zvukař, který točil album naší hudební skupiny. Jelikož je ovšem velmi schopný fotograf, se slušnou technickou výbavou, byla jsem šťastná, když na moji prosbu fotit interiér řekl ano.
Místo, kde se celá vážná zábava odehrávala, jsou prostory ostravské prodejny Belstyl, která obchoduje nejen s nábytkem, ale ve své budově také pořádá různé zajímavé akce. Od výstav obrazů, květin po módní přehlídkv. Jsem paní majitelce vděčná, že mi umožnila jejich krásně zrekonstruovanou budovu použít k focení mých výrobků. Asi by se mi špatně hledalo jiné místo.
Takže, i když to byla báječná zkušenost a bezva tvořivé chvíle, nebylo to snadné.
Nyní tedy nemůžu jinak než vás pozvat k návštěvě mého obchůdku na Fler.cz a doufat, že se vám nějaká věcička zalíbí a že si ji u mne koupíte. Pokud někdo jiný nebude rychlejší než vy. Například taška Drawing room už je pryč, a to rovnou dvakrát. To opravdu potěší.Žádné komentáře: