sobota 5. září 2009

Okurková sezóna


Vydání nového alba sebou nese spoustu vyřizování a jak jste si mohli všimnout, v mém obchůdku toho v posledních dvou měsících tím pádem moc nepřibylo. Nicméně ráda bych připomněla pár zajímavostí, které za zmínku určitě stojí.

Mezi přáníčky se objevil další medvěd. Tentokrát není lední a jmenuje se Sam. Přání je úplně bez textu, takže se hodí téměř k čemukoli.

Kočičích párů je už 6 druhů, přičemž 4 s jednoduchým textem a 2 bez textu. K mojemu potěšení se ujala hlavně jako přání ke svatbě. Přibyla k nim nyní také jedna kočičí rodina s miminkem.

Šila jsem toliko jednu tašku a ještě k tomu pro sebe. A jsem za ni moc ráda, teď přes léto je k nošení fantastická. Velké tašky - to je moje. Kromě běžných věcí tam přece potřebuju mít spoustu jiných drobností jako jsou hlavně fixy a bloky, abych mohla nápady rovnou čmárat na papír, ať mě potkají kdekoli. Byla se mnou už i na Štrbském Plese a ostudu mi nedělala.


Na dovolené na Jižní Moravě jsem se pustila do zakázky, na kterou jsem měla dost času, ale která byla taky svým způsobem specifická. Vyšívala jsem písmenka. Budou to obaly na Bible.


1 komentář:

Helga řekl(a)...

Jééj, taška "od Amy" na Štrbskom plese :-) Jupíí:-) Nech žije krása :-))