čtvrtek 15. dubna 2010

Chci vystoupit z EU

Žijeme v jedinečné době. Namítnete mi, že to platí pro každého člověka v kterýkoli bod dějin. A máte pravdu. Nicméně je to tak a je nutné si to připomínat.
Nerada bych na svůj blog zavlékala politické diskuze a z toho vyplývající třenice zvláště teď před volbami, ale rozhodně mám na různé otázky života jasný názor a nestydím se za něj. Například vím, že nejsem z opice. Taky mne mrzí, že jsme vstoupili do EU. Moje „ne“ jakož i jiných rozumných lidí u referenda jaksi nepomohlo a dnes se musíme dívat na hrozné dopady tohoto špatného rozhodnutí. Není ale všem dnům konec. Jsou mezi námi takoví lidé, kteří nejen znají, ale dokonce i podporují naše vystoupení z EU. Je totiž možné.
Vím, že jsem se pustila na tenký led, ale nedá mi to. Lidi jsou schopní a připravení vyjadřovat svoje názory různými více či méně vhodnými způsoby a já jsem se rozhodla, že jeden z nich také využiji.
Navrhla jsem potisk s jednoduchým výrokem „Chci vystoupit z EU“ v několika, ačkoli ne všech evropských jazycích a umístila jej na portál t-shock.eu. Firma mi to vytiskla na triko dle mého výběru a vy, pokud se vám tento nápad líbí, můžete učinit totéž, stačí se ozvat.
Pokud byste měli zájem, budu moc ráda, když mi dáte vědět. Svoboda je svoboda. Aspoň v nošení textilu ji zatím ještě máme.

6 komentářů:

Monika řekl(a)...

zajímavý nápad. Mohu se zeptat na cenu? Uvažuju o tom, že bych ho koupila manželovi k narozeninám :-) A jedno samozřejmě pro sebe :-))

ReGe řekl(a)...

Moniko, dělá průzkum právě kvůli počtu. Takže čím víc zájemců, tím lepší cena. V tuto chvíli tedy velké rozmezí od 350-550.

Monika řekl(a)...

Tak uvidíme, kolik nás bude. Ta nižší částka by se mi líbíla víc, takže lidi do toho :-))))

Anonymní řekl(a)...

Mám velký zájem o zelenou variantu,nebude-li možné, modrá je ok, velikosti 1ks-M+ 1ks-L, prozatím pro vlastní potřebu. Poptám se v okolí přátel, určitě je to zaujme. Uděluji pochvalu za nápad:-). NaJa

Soňa řekl(a)...

Škoda, že zrovna v české verzi je EU rozděleno.Nejsem si jistá, jestli v té změti předám nějaké poselství druhým lidem.Ale jinak super nápad a z EU bych taky ráda vystopila. Od začátku bylo jasné, že druhé RVHP v tržní ekonomice nemůže fungovat.

ReGe řekl(a)...

Soňo, díky za názor. Je to schválně rozdělené tak, pač jsem nechtěla, aby to bylo úplně jasné na první pohled.Chtěla jsem design s nápadem.