sobota 11. září 2010

Aktualizace

Jak jste si jistě všimli, moje tvořivé tempo se podstatně zvolnilo. Jedním z důvodů je také organizace tvořivých klubů v Ostravě Martinově, o čemž jsem se již zmínila. Klub s názvem Hama má své vlastní stránky, takže všechny potřebné informace najdete tam. Určitě je navštivte. I když nejste z Martinova, a máte chuť s námi něco zajímavého tvořit, jste na klubu kdykoli vítáni. Máme za sebou zatím 3 setkání a každé z nich bylo něčím zábavné.
Nicméně zahálet se nedá a moje ruce jsou dost neposedné, takže se z nich sem tam přece jen něco vyrojí.

Pro kamarádku učitelku teď zpracovávám pár šperků s pryskyřicí. Nevím, jak to chodí na jiných školách, ale tam u ní prý učitelky stres ze začátku nebo i konce školního roku řeší nákupem právě levných šperků. Velmi zajímavá skutečnost, nemyslíte? Takže mám na stole pár medailónků s různými motivy, trošku plstím a vracím se ke svým starým krabicím s korálky. Co se týče plstění, příští týden budeme právě v klubu plstit korálky do náušnic, takže pokud nevíte, jak na to a rádi byste to věděli, určitě se přihlaste na mail a přijďte.


V zářijovém čísle časopisu Receptář se také objevil stručný návod na tisk razítky a výroba polštáře, který jste tu u mne mohli vidět už v dubnu tohoto roku. Paní redaktorka má o moje příspěvky stále zájem a mně je jenom líto, že jí nemůžu vyjít vstříc častěji, než to dosud činím.


Jeden z minulých víkendů jsem s manželem a přáteli navštívili Helfštýn. Kromě samých krásných kovářských děl mne uchvátily i drobné stánky s cetkami, a tak není divu, že jsem nakonec i jedny náušky sobě koupila. Tímto vyvracím kachnu, že si všechny šperky dělám sama. ;o)

Žádné komentáře: